Zielone przedszkole- dzień czwarty

W dniu dzisiejszym, po śniadaniu najpierw zabawy w pokoikach, na sali zabaw, następnie na dworze na placyku. Wcześniejszy obiad i wyruszyliśmy na wycieczkę do Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju. Podczas pobytu, dzieci zdobyły informacje na temat historii papieru oraz etapów jego powstawania. Uczestniczyliśmy również w warsztatach, podczas których, każde z dzieci wyprodukowało swój własny kawałek papieru. Po zwiedzaniu krótka przerwa na smakołyki i jabłuszko. Wieczorem pogoda trochę pokrzyżowała nam plany, ale.. nic nam nie straszne. Było i ognisko i kiełbaski. Następnie szybka zmiana strojów, odpowiednich na dyskotekę „piżamową” na której dzieci bawiły się doskonale. Tymczasem wszystko co dobre szybko się kończy… jeszcze jutro ostatnie zabawy na świeżym powietrzu, pakowanie i wracamy do stęsknionych rodziców..:)