wybierz autora:
  • W poniedziałek 27 maja najmłodsza grupa gościła w przedszkolu swoich rodziców z okazji Dnia Mamy i Taty. Przedszkolaki zaprezentowały pokaz swoich możliwości.Recytowały wiersze dla Mamy i Taty, śpiewały piosenki a także zaprezentowały swoje zdolności taneczne.
    Relacja 2013-05-28, 18:06 | autor: Dorota Piądło
  • W dniu dzisiejszym przedszkolaki z gr. III świętowały Dzień Mamy i Taty. Wraz z Paniami przygotowały program artystyczny pełen wierszy i piosenek ściskających za gardło oraz pięknie zatańczyły układ disco. Po występie otrzymały gromkie brawa i wręczyły rodzicom prezenty:
    Relacja 2013-05-27, 19:37 | autor: EMILIA PIKULICKA
  • We wtorek 21 maja w grupie I od rana panowało wielkie poruszenie. Dzieci szykowały się na wycieczkę autokarową. Po I śniadaniu spakowaliśmy do plecaków prowiant, dobre humory, wspaniałą pogodę i udaliśmy się autokarem do Marcinowa koło Trzebnicy. Na miejscu czekał
    Relacja 2013-05-21, 18:40 | autor: Dorota Piądło
  • No i byliśmy, pobawiliśmy się, zwiedziliśmy Muzeum Ludowe u Kowalskich.... pogoda jak zwykle-cudowna. Kiełbaski z ogniska-przepyszne, no i ta łódka i kręcona zjeżdżalnia....a karuzela!!! a potem zmogło dzieci spanko w autokarze....nic nas już nie dziwi.
    Relacja 2013-05-21, 18:32 | autor: EMILIA PIKULICKA
  • 16 maja wszystkie przedszkolaki zwiedziły ZOO. Najstarsze grupy (III i IV) uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych "Czy wiesz, co je jeż". Wykonały także dla małpek zabawki-karmidła, które podał im pracownik ZOO. Dzieci wróciły szczęśliwe tym bardziej,
    Relacja 2013-05-18, 12:47 | autor: EMILIA PIKULICKA