wybierz autora:
  • Dzisiejszego dnia (12.05.14) dzieci z grupy III uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych- "Życie na Sawannie". Zajęcia odbyły się na terenie ZOO. Omawiany był temat z zakresu przystosowań do środowiska poszczególnych zwierząt, różnorodności gatunkowej
    Relacja 2014-05-12, 19:15 | autor: KATARZYNA KAŁDUN
  • We wtorek, 29 kwietnia, nasze przedszkolaki wybrały się do Wojsławic. Pogoda sprzyjała spacerom po pięknym Arboretum. Dzieciaczki przypomniały sobie wiele znanych już drzew i krzewów, poznały nowe, mogły zobaczyć i powąchać pięknie kwitnące magnolie i rododendrony.
    Relacja 2014-04-30, 09:58 | autor: EMILIA PIKULICKA
  • Dzisiaj przy pięknej pogodzie dzieci z naszego przedszkola poczuły wielkanocną atmosferę. We własnoręcznie wykonanych opaskach z motywami jajek, pisanek i zajączków uczestniczyły w zabawach i konkursach: było przenoszenie jajka na łyżce, dmuchanie jajek po torze,
    Relacja 2014-04-17, 16:36 | autor: Bożena Wiśniewska-Kość
  • NASZE MALUSZKI STOPNIOWO POZNAJĄ TAJNIKI ZDOBIENIA WIELKANOCNYCH JAJEK. Z OGROMNYM ZAANGAŻOWANIEM MALOWAŁY STYROPIANOWE JAJKA, KTÓRE BĘDĄ OZDOBĄ WIELKANOCNEGO STOŁU.
    Relacja 2014-04-17, 16:24 | autor: Bożena Wiśniewska-Kość
  • Nasz przedszkolak - Tomek z grupy II reprezentował dzisiaj nasze przedszkole w V MIĘDZYPRZEDSZKOLNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM "Wrocław moje miasto" . Tomek swoją recytacją wiersza "Życzenia dla Wrocławia" wywalczył wyróżnienie i wspaniałe nagrody.
    Relacja 2014-04-17, 16:13 | autor: Bożena Wiśniewska-Kość