wybierz autora:
  • No i byliśmy, pobawiliśmy się, zwiedziliśmy Muzeum Ludowe u Kowalskich.... pogoda jak zwykle-cudowna. Kiełbaski z ogniska-przepyszne, no i ta łódka i kręcona zjeżdżalnia....a karuzela!!! a potem zmogło dzieci spanko w autokarze....nic nas już nie dziwi.
    Relacja 2013-05-21, 18:32 | autor: EMILIA PIKULICKA
  • 16 maja grupa II odwiedziła zwierzęta w ZOO. Spędziliśmy wspaniale czas na świeżym powietrzu, a także uzupełniliśmy naszą wiedzę przyrodniczą:)... Były tam słonie, misie, lwy i tygrys w klatce zły. Hipopotamy grube jak beczki. Prześliczna zebra w strojne paseczki.
    Relacja 2013-05-18, 15:16 | autor: KATARZYNA KAŁDUN
  • 16 maja wszystkie przedszkolaki zwiedziły ZOO. Najstarsze grupy (III i IV) uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych "Czy wiesz, co je jeż". Wykonały także dla małpek zabawki-karmidła, które podał im pracownik ZOO. Dzieci wróciły szczęśliwe tym bardziej,
    Relacja 2013-05-18, 12:47 | autor: EMILIA PIKULICKA
  • W czwartek - 16 maja pojechaliśmy na wycieczkę do ZOO. Grupa maluchów pod troskliwą opieką swoich pań wzbogacała wiadomości na temat dzikich zwierząt żyjących w różnych stronach świata. Dzieci zapoznały się z warunkami życia zwierząt mieszkających w
    Relacja 2013-05-18, 12:29 | autor: Dorota Piądło
  • W środę, 15 maja, kolejny raz starszaki odwiedziły Miejską Bibliotekę przy ul. Lwowskiej. Podczas bardzo ciekawych zajęć utrwaliły sobie wiadomości o lesie (odgadywały zagadki, rozpoznawały i nazywały drzewa rosnące w lesie); wypowiadały się nt.: "Co mamy z drewna".
    Relacja 2013-05-16, 09:26 | autor: EMILIA PIKULICKA