wybierz autora:
  • Niestety, nie zawsze mamy szczęście do pogody. Tym razem lało, lało i lało i leje dalej....:( zamiast na wycieczkę do Sobótki, wszystkie grupy pojechały do Multikina w Pasażu Grunwaldzkim na przepiękny film pt.: "Tajemnice Zielonego Królestwa". Profesor
    Relacja 2013-06-03, 15:50 | autor: EMILIA PIKULICKA
  • W poniedziałek 27 maja najmłodsza grupa gościła w przedszkolu swoich rodziców z okazji Dnia Mamy i Taty. Przedszkolaki zaprezentowały pokaz swoich możliwości.Recytowały wiersze dla Mamy i Taty, śpiewały piosenki a także zaprezentowały swoje zdolności taneczne.
    Relacja 2013-05-28, 18:06 | autor: Dorota Piądło
  • W dniu dzisiejszym przedszkolaki z gr. III świętowały Dzień Mamy i Taty. Wraz z Paniami przygotowały program artystyczny pełen wierszy i piosenek ściskających za gardło oraz pięknie zatańczyły układ disco. Po występie otrzymały gromkie brawa i wręczyły rodzicom prezenty:
    Relacja 2013-05-27, 19:37 | autor: EMILIA PIKULICKA
  • CZAS: 21 MAJA START: GODZINA 9:00 MIEJSCE: MARCINOWO W ROLI GŁÓWNEJ: GRUPA II,PIĘKNA POGODA, DOBRE HUMORY I WSPANIAŁA ZABAWA :):):)
    Relacja 2013-05-26, 21:19 | autor: KATARZYNA KAŁDUN
  • We wtorek 21 maja w grupie I od rana panowało wielkie poruszenie. Dzieci szykowały się na wycieczkę autokarową. Po I śniadaniu spakowaliśmy do plecaków prowiant, dobre humory, wspaniałą pogodę i udaliśmy się autokarem do Marcinowa koło Trzebnicy. Na miejscu czekał
    Relacja 2013-05-21, 18:40 | autor: Dorota Piądło