wybierz autora:
  • We wtorek, 29 kwietnia, nasze przedszkolaki wybrały się do Wojsławic. Pogoda sprzyjała spacerom po pięknym Arboretum. Dzieciaczki przypomniały sobie wiele znanych już drzew i krzewów, poznały nowe, mogły zobaczyć i powąchać pięknie kwitnące magnolie i rododendrony.
    Relacja 2014-04-30, 09:58 | autor: EMILIA PIKULICKA
  • Dzisiaj przy pięknej pogodzie dzieci z naszego przedszkola poczuły wielkanocną atmosferę. We własnoręcznie wykonanych opaskach z motywami jajek, pisanek i zajączków uczestniczyły w zabawach i konkursach: było przenoszenie jajka na łyżce, dmuchanie jajek po torze,
    Relacja 2014-04-17, 16:36 | autor: Bożena Wiśniewska-Kość
  • NASZE MALUSZKI STOPNIOWO POZNAJĄ TAJNIKI ZDOBIENIA WIELKANOCNYCH JAJEK. Z OGROMNYM ZAANGAŻOWANIEM MALOWAŁY STYROPIANOWE JAJKA, KTÓRE BĘDĄ OZDOBĄ WIELKANOCNEGO STOŁU.
    Relacja 2014-04-17, 16:24 | autor: Bożena Wiśniewska-Kość
  • Nasz przedszkolak - Tomek z grupy II reprezentował dzisiaj nasze przedszkole w V MIĘDZYPRZEDSZKOLNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM "Wrocław moje miasto" . Tomek swoją recytacją wiersza "Życzenia dla Wrocławia" wywalczył wyróżnienie i wspaniałe nagrody.
    Relacja 2014-04-17, 16:13 | autor: Bożena Wiśniewska-Kość
  • We wtorek 15 kwietnia dzieci z gr. IV zaprezentowały swoim rodzicom ekologiczne przedstawienie. Mali aktorzy i młode modelki pięknie zaprezentowały się na scenie - pokaz mody ekologicznej oczywiście odbył się na czerwonym dywanie.... Natomiast dzisiaj przedstawienie obejrzały
    Relacja 2014-04-16, 18:11 | autor: EMILIA PIKULICKA