Witajcie po wakacjach!

KOCHANE PRZEDSZKOLAKI!
SZYBKO MINĘŁY WAKACJE – BYŁY SŁONECZNE, WESOŁE I BEZTROSKIE, ALE NA PEWNO TROSZKĘ TĘSKNILIŚCIE ZA NASZYM PRZEDSZKOLEM – A MY TĘSKNILIŚMY ZA WAMI. WRACAJCIE, WIĘC DO NAS SZYBCIUTKO – CZEKAJĄ NOWE SALE,ZABAWKI, KOLEDZY, PYSZNE JEDZENIE, ZABAWKI W OGRODZIE I WSZYSTKIE PANIE!
W NOWYM ROKU SZKOLNYM ŻYCZYMY WAM RADOŚCI Z ODKRYWANIA ŚWIATA, WESOŁYCH ZABAW, ZDRÓWKA I WIELU KOLEGÓW!

BARDZO CIEPŁO WITAMY NASZYCH NAJMŁODSZYCH PRZEDSZKOLAKÓW! JESTEŚCIE JUŻ DUZI, UŚMIECHNIĘCI I SAMODZIELNI. CZAS, WIĘC ROZPOCZĄĆ NIEZAPOMNIANĄ PRZYGODĘ!

A NASZYM BAJKOLUDKOWYM I SMERFUSIOWYM ABSOLWENTOM – ŻYCZYMY SUKCESÓW W SZKOLE! TRZYMAMY ZA WAS KCIUKI I CZEKAMY NA ODWIEDZINY :)

DRODZY RODZICE!

Z OKAZJI ROZPOCZĘCIA NOWEGO ROKU SZKOLNEGO ŻYCZYMY WAM RADOŚCI Z KAŻDEGO WSPÓLNEGO DNIA, Z KAŻDEJ CHWILI SPĘDZONEJ Z DZIECKIEM.
CZEKAMY NA WASZE POMYSŁY, ZAANGAŻOWANIE I ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO DZIAŁANIA!

PERSONEL PRZEDSZKOLA NR 88
Komunikat 2019-09-01, 13:52 | autor: Aleksandra Szczepańska