Zielone Przedszkole dzień 3

Drodzy Rodzice,
trzeci dzień upłynął nam bardzo szybko. Poniedziałek rozpoczął się dla dzieci wczesnym śniadaniem, ponieważ autokar już od 8:30 czekał na nas pod ośrodkiem. Szlak ginących zawodów, lepienie naczynka z gliny i mini zoo w Kudowie Zdroju bardzo podobały się dzieciom:) po powrocie uzupełniliśmy dzienniczek przygody i tuż po ciszy poobiedniej poszliśmy na boisko z cudownym widokiem. Krajobraz zapierał dech w piersiach. Rozgrywki piłkarskie, frisbee, skakanka, badminton i słodyczowy piknik to nic w porównaniu do nocnej przychody z latarkami. Dzieci po napisaniu listów do domu wyruszyły na poszukiwanie skarbów. Idąc po śladach i wykonując napotkane zadania odnalazły słodycze, medale oraz świecące bransoletki. Entuzjazm sięgnął zenitu! Wróciliśmy o 23. Dziś wszystkie dzieci zasnęły w momencie przyłożenia główki do poduszki. A już jutro o 8 pobudka, śniadanie i kolejna dawka przygód:)
Relacja 2019-06-18, 00:42 | autor: Aleksandra Szczepańska