Zielone Przedszkole dzień 2

Kochani Rodzice,
za nami dzień drugi, czyli właściwie półmetek naszej przygody. Niedziela rozpoczęła się bardzo wcześnie. Pierwsze ranne ptaszki obudziły się przed 6. Wszyscy obudzili się z uśmiechem i w pełnej gotowości na nowe wyzwania. Każdy wspaniale poradził sobie z poranną toaletą oraz ubraniem i przygotowaniem do śniadania. Po eleganckim, pysznym śniadanku (apetyt dopisywał bardziej niż w przedszkolu) w Sorrentowej "restauracji" dzieci miały czas gościnności - mogły odwiedzać się w pokojach, wspólnie bawić, rozmawiać, integrować. Pogoda była dziś przed południem zagadkowa, więc wybraliśmy się na pobliski plac zabaw. Czas minął niesamowicie szybko. O 13 zapach z kuchni zaprosił nas na niedzielny obiad - zupę pomidorową i staropolskiego kotleta schabowego z ziemniaczkami i surówką. Po króciutkiej relaksacji wyruszyliśmy na spacer na leśne ścieżki. Po długiej wędrówce w towarzystwie pięknych widoków i zapachu lasu posililiśmy się ciastem. Przedszkolaki dzielnie maszerowały przestrzegając zasad bezpieczeństwa dzięki czemu dzieci zdobyły "odznaki wędrowniczka".
Po powrocie gęgęgęsiego z lasu gęgęgęstego, posililiśmy się przepyszną kolacją. Żołądki dzieci zdawały się nie mieć dna! o 19:30 wędrowniczki z nowymi siłami w diskostrojach zaczęły taneczne szaleństwo.
Kochani rodzice z radością informujemy, że Wasze pociechy o 22 już smacznie spały i ładują akumulatory na jutrzejsze atrakcje. Pozdrawiamy!
Relacja 2019-06-16, 23:45 | autor: Aleksandra Szczepańska