Zielone Przedszkole dzień 1

Kochani Rodzice,
Za nami pierwszy dzień przygody w Kotlinie Kłodzkiej. Podróż przebiegła nam bez komplikacji i w cudownych nastrojach dotarliśmy do Marianówki. Po rozpakowaniu rzeczy(w tym miejscu wielkie dzięki za wspaniałe spakowanie dzieci),pysznym obiadku i chwili relaksu poszliśmy na plac zabaw. Niestety pogoda spłatała nam figla,ale mimo burzy humory dopisywały. Zapoznaliśmy się z regulaminem i przygotowaliśmy okładkę naszych dzienniczków przygody. Po tańcu przepędzającym deszcz, burza ustała a my mogliśmy udać się na ognisko. Było klimatycznie, wesoło i przepysznie. Ogniska już dogasa blask,a my szykujemy się do kąpieli. 100% dzieci zadowolonych z wyjazdu i przepraszamy kochani rodzice, ale tęsknoty za domem nie widać;) pozdrawiamy!
Relacja 2019-06-15, 20:29 | autor: Aleksandra Szczepańska