WITAJCIE WAKACJE!

DRODZY RODZICE,
w imieniu całego personelu Przedszkola nr 88 dziękujemy za Państwa bezinteresowne wsparcie, zaangażowanie, niesamowitą życzliwość owocną współpracę w minionym roku przedszkolnym.
Akceptacja naszych planów i zamierzeń oraz kontynuacja przez Państwa naszej pracy dydaktyczno- wychowawczej to ogromna pomoc w kształtowaniu i wychowaniu naszych Przedszkolaków.

Z okazji nadchodzących wakacji życzymy Wam, aby nadchodzące wakacje były radosne, ciekawe, słoneczne, a przede wszystkim bezpieczne!
By sprzyjały poznawaniu nowych miejsc i zawieraniu nowych, wieloletnich przyjaźni. Życzymy Wam także Kochane Dzieciaki i Drodzy Rodzice, żeby te wakacje były czasem w pełni zasłużonego wypoczynku, byśmy wszyscy nabrali sił i zapału do pracy i nauki oraz beztroskich, radosnych zabaw w przedszkolu w kolejnym, pełnym uśmiechu, przygód i nowych wyzwań roku przedszkolnym :)

DO ZOBACZENIA!

P.S. Zapraszamy Was Kochane Przedszkolaki to wysyłania do Przedszkola (lub przywiezienia wypełnionej w czasie wakacji) KARTKI (RYSUNKU/ LISTU) Z WAKACJI :)

Komunikat 2018-06-26, 23:01 | autor: Aleksandra Topczyłko