BAJKOLUDKI - GRUPA ROKU 2018 WE WROCŁAWIU oraz na DOLNYM ŚLĄSKU!

Bardzo miło nam poinformować, że nasze Bajkoludki zdobyły tytuł NAJSYMPATYCZNIEJSZEJ GRUPY PRZEDSZKOLNEJ ROKU 2018! Dzieciaki zdobyły najwięcej głosów wśród wrocławskich, a nawet dolnośląskich grup!Z niecierpliwością czekamy na informację dotyczącą wręczenia nagród oraz tytułu.

DZIĘKUJEMY ZA KAŻDEGO WYSŁANEGO NA NAS SMSA. W szczególności bardzo dziękujemy rodzicom i rodzinom Bajkoludków za tak ogromne wsparcie, śledzenie wyników, wspólne emocje, mobilizację oraz piątkowe odliczanie oraz wspaniały, godny mistrzowskiej grupy finisz smsowy! Dla naszych dzieciaków to wspaniałe wyróżnienie, nagroda za koleżeńskie, zgodne z kodeksem przedszkolaka zachowanie, wyjątkowe wspomnienie z czasów przedszkola oraz zachęta do dalszego tworzenia zgodnej, zintegrowanej, zżytej ze sobą "przedszkolnej rodzinki" :)
To wspaniałe współpracować z takim zespołem dzieciaków oraz rodziców.
DZIĘKUJEMY.
Nauczycielki grupy III.