II EDYCJA WYSTAWY CHARYTATYWNEJ

Drodzy Rodzice, Kochane Przedszkolaki!
Serdecznie dziękujemy w imieniu podopiecznych Fundacji "Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci" za Wasz wielkanocny dobry uczynek.
Wystawa w naszym przedszkolu trwała jedynie tydzień, ale z pewnością zostanie zapamiętana na długo, ponieważ była wyjątkowa, piękna, kreatywna.
Przyznamy, że to wspaniałe uczucie już kolejny rok przekazać tyle pięknych, oryginalnych dzieł na ręce Fundacji od DZIECI ORAZ RODZICÓW Z PRZEDSZKOLA NR 88. Pani wolontariuszka była wzruszona Państwa gestem.
Stroiki zostały odwiezione w piątek, a kiedy a przy stoisku Fundacji już po chwili w sobotę rano pojechałam zrobić zdjęcia okazało się,że wielu Waszych dzieł już nie było.. (co mnie wcale nie zdziwiło - były cudne!)
W sobotę od 10:15 było wielu chętnych, którzy za dobrowolną kwotę mogli wybrać sobie wielkanocne cudo:)

DZIĘKUJEMY ZA ZAANGAŻOWANIE.

p. Ola
p. Bożenka