Lubimy się!

W Bajkoludkach kalendarzowe walentynki upłynęły pod hasłem "Lubię Cię!". Od rana dzieciaki zadziwiały swoimi pomysłami oraz strojami :)
Jeszcze przed śniadaniem (a właściwie od ubiegłego tygodnia) dzieci wymieniły się "Laurkami-walentynkami" przygotowanymi w domu, a w porannym kole powiedzieliśmy sobie komplementy - to chyba stanie się tradycją:) Amelka i Ignaś przynieśli serduszkowe słodkie poczęstunki dla dzieci (dziękujemy rodzicom za wspaniałą inicjatywę).

W ciągu dnia powstało mnóstwo serduszek, laurek, obrazków, kreatywnych wycinanek oraz serca z masy solnej, które wypiekliśmy i pomalowaliśmy na piękne tęczowe kolory, które dzieci zabrały do domu (a chętne Bajkoludki wymieniły się z przyjaciółmi:)).

To był przemiły dzień, pełen uśmiechu. Chociaż najlepsze jest to, że Bajkoludki często- nie tylko od święta okazują sobie sympatię oraz troskę.

P.S. Dziękujemy mamie Majki za ogromną dostawę kartek - dzięki temu dziś powstało wiele cudownych, kreatywnych prac.
Relacja 2018-02-14, 19:28 | autor: Aleksandra Topczyłko