ZIELONE PRZEDSZKOLE - DZIEŃ DRUGI

Wszystkie dzieci wyspane i z uśmiechem powitały piękny słoneczny dzień. Zaraz po śniadaniu wyruszyliśmy na wycieczkę do Parku Miniatur Minieuroland w Kłodzku. Tam dzieci poznawały najciekawsze budowle z całego świata. Nie trudno było im poznać nasze wrocławskie słynne budowle, dla wielu, łatwo były rozpoznawalne takie obiekty jak Wieża Eiffla, Statua Wolności, Big Ben, Krzywa Wieża w Pizie. Największą zagadką było odnalezienie dwóch bliźniaczych wież
z Malezji co okazało się dopiero przy wyjściu z Minieurolandu, iż wieże te są dopiero w projekcie. Po zwiedzeniu całego obiektu przyszedł czas na bułeczkę, wodę i upragnioną zabawę na wielkim placu zabaw określanym jako największym na Dolnym Śląsku. Atrakcji dzisiejszego dnia nie było końca. Po obiadku rzecz ważna, bo pisanie listów do rodziców w formie rysunkowej, a po kolacji zawody w turlaniu po trawie, ognisko i dyskoteka. Wystrojona i umalowana „mała młodzież” bawiła się wspaniale przy nowoczesnej muzyce. Chcąc być w pełni sił na następny dzień trzeba było zakończyć zabawę, wykonać wieczorną toaletę i ułożyć się do spanka.
Relacja 2017-06-21, 01:05 | autor: Bożena Rakowiecka