Bajkowe urodziny Mikołajka

Następnego dnia po tropieniu krasnoludków Bajkoludki stawiły się wyspane i zadowolone w przedszkolu, gotowe na wtorkową przygodę. Dzień rozpoczęliśmy od warsztatów teatralnych z Panią Tereską,a zaraz po nich wyruszyliśmy w stronę ogródków działkowych Gajowice.
Mikołaj wraz z rodzicami zaprosili całą grupę na piknik połączony z 5 urodzinami Mikusia.
Było wspaniale! Na dzieciaki czekał już Pan-Klaun z balonami, a radosną muzykę porywającą do tańca słychać było z daleka! Na Mikołajowych urodzinach czekało na gości wiele atrakcji: trampolina, huśtawki, "ogródkowy squash", wiele zabawek, bańki mydlane,hamak oraz dużo miejsca na wspólne zabawy i tańce.
Atrakcjom nie było końca, a każde dziecko dostało specjalnie dla niego skręcony balonik. Bawiliśmy się wspaniale! Na koniec "urodzinowej imprezki" (jak to nazwały Bajkoludki) Mikołaj zaprosił nas na pyszny tort. Złożyliśmy życzenia, wręczyliśmy "urodzinową książeczkę" i zaśpiewaliśmy sto lat!
To były niezapomniane urodziny oraz wspaniały, integrujący całą naszą grupę czas. Dziękujemy serdecznie za zaproszenie- to był bajkowy dzień!
Relacja 2017-06-06, 19:37 | autor: Aleksandra Topczyłko